gugugaga Creative Commons License 2004.09.01 0 0 3443

(most is edzésről jöttem!)

Ez így igaz a 800-as versenyeken többet futnak mint 800méter azért én a versenyen nem futottam még ennyit!De nem is hiszem hogy 800-as leszek mert úgy megvernének mint a pinty!Serdülő ob-n 2.lettem úgy hogy 2mp-cel lehajráztak!

És nem véletlenűl szoktak nagyopn jól futni versenyen mert taktikáznak és ott nyúl is van aki viszi a tempót!Tegnap azt mondták hogy fussunk 2 400métert 1 iramban!Én az elsőt nagyon megfutottam de a másodikat nem!Az edző is azt mondta hogy felesleges így futni,mert akkor a 7próba kárpát-medencei bajnokságon elmellőznek(ez a 7.szám!)Dehát pl.a junior magyarcsúcsot tegnap megdöntötte az edzéstársam!

Aki nálam is jobbat futott még sem fogják az országos ranglistára feltenni,mert nem látta senk9i csak mi és az edzőnk.Ezek pedig nem hivatalos eredmények!De én nem akarok ezzel foglalkozni mert nem az idő volt a lényeg hanem hogy erősorrend alapján a jók 1-2-7-8-as míg a "gyengébbek" a 3-4-5-6-os pályán futottak!Nekem mázlim volt hogy a 8-ason futhattam!Pl.az edzéstársam aki engem lefutott az a 7-es pályán futott!Vagy még valamit,a junior országos csúcstartó pedig az 1-esen!És így lett 4-ik!

 

Előzmény: amatőr (3439)