fz Creative Commons License 2004.08.28 0 0 28

A Horváth természetesen Fazekas.

 

Szerintem meg a női kézisek túl voltak, vannak sztárolva, már 4 éve is azt írtam az ezüst után, hogy ők csak a 4. legjobbak a világon, az ezüst bravúr, azóta szerintem egy helyet visszaestek, Korea, Dánia, Francia és a kinn sem lévő Norvégia jobb nálunk.

 

Reálisan a legnagyobb csalódás a női párbajtőr csapat, amelyik a franciák mögött legrosszabb esetben ezüstös kellett volna legyen, de akár aranyérmes, végül nem is a franciák nyertek, itt az 5. hely nagy betli. A kard csapat is kudarc, szerintem Cseh Lacinak is legalább egy ezüst jöhetett volna reálisan, Risztov hozzáállása, gyenge időeredményei, érem nélküli összteljesítménye, a férfi kajak szakág globálisan elé g gyengén szerepelt, amit a négyes győzelme sem fed el, kenuban is visszaesőben vagyunk, a női négyes is csalódás abból a szempontból, hogy a németektől kaptunk ki, a 100 éves Birgit Fischer vezetésével. A dopping miatt pedig az egész olimpia egy nagy csalódás, főként, hogy ezzel két arany is elveszett ráadásul. Csalódás Sidi Péter, és még sorolhatnám. Majd a sportágankénti értékelésemben részletesebben kifejtem.

Előzmény: mondial (27)