viricsi Creative Commons License 2004.08.26 0 0 269

Üdv Utas2!

 

Hosszú hallgatásom a nyaralásnak köszönhető!

Okosságot most sem fogok írni,mivel némi lojalitással tartozom a cég felé és ezen a fórumon nem fogjuk tudni megváltani a világot(de még a BA Rt.-t sem).Számomra úgy tűnik hogy ezt a fórumot a reptér illetékesei nemigen olvasgatják,így annak sem látom értelmét,hogy a működéséről érdemi beszélgetést lehessen folytatni.A második pontról röviden: Ha én például alkalmaznék egy igazgatót,attól elvárnám,hogy értsen is ahhoz a területhez amit igazgat és nem tanácsadókkal végeztetné el a munkát.Az adminisztrációs területek burjánzásáról kisregényeket lehetne írni.Asztalhoz két kézzel kapaszkodó kis-nagy emberből is selejteznék néhányat,akiknek a napi fő tevékenysége,a saját munkájának nélkülözhetetlenségét igazoló kép fenntartása.Szerintem a számitástechnika(és szakemberei)sem megfelelő módon és mennyiségben vannak jelen a cég életében,lásd például a honlap működését,ami pedig a reptér internetes kirakata.A belső egyéb számitástechnikáról nem is beszélek.Pedig mint sejthető,nem vagyok egy számtech ellenes valaki.(1982-ben kezdtem foglalkozni vele,de nem a kenyerem).

Ez csak néhány kiragadott gondolat volt,de azt hiszem mindannyian tudjuk,hogyan működik ma Magyarország.A repülőtér is az ország része.

 

Üdvözlettel: viricsi

Előzmény: Utas2 (240)