kodlampa Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110435

Sziasztok! Felébredtem....  bár 40 órás ébrenlét után nem is aludtam sokat:-)

A tegnapi meccsről /meg az egész évről/ csak annyit:

TÜNJENEK MÁR EL VÉGRE AZ ALIBIZŐ, SOKADRANGÚ, KÉPZETLEN légiósok a Ferencvárosból!!!!!  Évek óta szórakozunk fogalmatlan senkiházi légiósok hadával...

Bármennyire is fáj, annak a csapatnak jön meg a szerencse amelyik tesz is érte...

Nem egy meccsen hanem egész évben!!! Lehet hogy más meccsen voltam de szerintem egyáltalán nem játszottunk jól, "csak" nagyon küzdöttünk.

 De könyörgöm: ez az alap!!!! Hogy lehet hogy a kezdőcsapat 6 tagja légiós???

Vagy ha már igen, akkor legalább focizni tudjon. De ezek?

Régen csipáztam, de Penksa iszonyat kerékkötő, Leó dettó, bár ő esetleg tudna egy minimálist focizni de amig a gusztustalan műeséseivel van elfoglalva addig.....

Tegnap is ebbből kaptuk a gólt. Ha őnagysága nem elesni akar a 47. percben akkor talán nem kapjuk, hanem lőjjük a gólt!!!! Mindegy...

Tenap esélyünk sem volt a góllövésre!!!!  A meccset akkor buktuk amikor a második félidőben elég sokat huztuk az időt. A lelátóról egyértelműnek tünt, hogy a hosszabitásra nem alkalmas a kialakult, szanaszét rugdalt sánta csapatunkat be fogják darálni a Csehek!  Ha valami csoda folytán kihuztuk volna 11-ig akkor meg szokás szerint elbuktuk volna az oroszrulettet. A Szabin kivűl van egyáltalán biztos végrehajtónk???  Erre játszani kapitális baki volt.

1 kurva gólt kellett volna rúgni!!!!!!!