Fradi79 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110414

Igen, valóban lesen állt a cseh játékos, csak nem egy másik csehről pattant elé a labda, hanem Kapicról, aki befordult a lövés pillanatában és csak lapjával takarta a kaput, ha nem fordul el, akkor pont mellbe kapja a labda...

Egyébként nem értem miért fáj neked ennyire, hogy van aki másképp látja a dolgokat, mint Te.

Engem nem zavar a Te véleményed, de az ellenfélnek addig jó, amíg úgy gondoljuk, ahogyan Te, hogy minden véletlen, és csak szerencse kérdése.

 

Teljesen feleslegesen próbálkozom, mert nem akarod megérteni, amit mondok, ez a szíved joga...

 

Zováth becserélése lúzer húzás volt és kész. Ahogy már írtam is azt üzente minden játékosnak, hogy csak húzzuk ki valahogy, majd lesz valahogy, ennek volt a következménye az, hogy a második gól előtt senki sem ért oda a lecsorgó labdára, mert mindenki várt, bízott a sorsban, bebuktuk, ennyi.

 

Én úgyérzem, hogy nem tettünk meg mindent a győzelemért, ott voltunk a pályán, küzdöttünk, bevártuk a sorsunkat, most meg sírhatunk, hivatkozhatunk a szerencsére felőlem, de a meccset tegnap játszották, nem álmodtunk, kikaptunk, kiestünk, és már semmit nem tehetünk, most már semmit.

Előzmény: JPS (110411)