sx7 Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110369

És akkor pici kritika:

 

-Nem volt kapuralövése a Fradinak 90 percig.(emellett két akkora helyzet is volt)

-Az első gól előtt,Leo csinál egy jó cselt és megprónál elesni??????Hihetetlen,hogy abban a helyzetben,miért nem megy tovább használva egy picit a testi erejét(A cseh gyerek is felált mikor elesett a tizenhatoson belül és futott tovább).Ezután előre jöttek a CSehek és szerintem buta szabálytalanság után kapott a Fradi egy végtelenül balszerencsés gól,holott előtte más hozzáállással szerezhetet volna 1et.

-Penksa valóban nincs formában.

-Vágner nem bír 60percet(de ezt tudtátok)

-Gyepest sajnálom.Viszont a védelem igazán jó volt,kisegítették egymást,komunikáltak,nem is került igazán helyzetbe a prága.Még Kiss is jó volt.

-Sz.Lajos : nem hinném,hogy valamit is hozzá kéne fűzni teljesítményéhez. Szerintem simán védhetne nagy bajnokságba is bárhol Európában.

-Bajevszkít megint védeném nem volt társa,szerintem nem ilyen típusú focista kell középcsatárnak,arra bunkó rakkolós kell ,mint Bajzát vagy Tokody.

-Sasu : de jó ,hogy végre nem játszott,nem idegesítettem fel magam.

-Lipcsei : szerintem ő hiányzott.Emlékszem tavaly is remekül összefogta a csapatot dániában.Sajnos nagy rutinja hiányzott.

-Tőzsér hiánya szíven ütött rendesen.

-Kapic lehet hibázott,de a fal szerepét eljátszotta

-Mindenki hajtott az viszont +pont.

 

Most várni kell a sorsolást,mert még 1oda-vissza következik nektek...

Hajrá