Itamás Creative Commons License 2004.08.26 0 0 110359
Jó reggelt Fradisták! sajnos nem sikerült...pedig nagyon nagy lehetőség volt.(LCS szerint életünk sansza...hát,talán ez túlzás,én bízom benne lesz még ilyen...) néhány szó a játékról: a szerencsét nem okolhatjuk,mert csak annak a csapatnak van szerencséje,aki... és itt nem tudom,mit írjak...nincs ide illő folytatás..most egyszerűen nekik volt szerencséjük. pedig nem voltak jobbak,egyáltalán nem játszottak jobban,egészen addig,amíg a csapat gerincét le nem kellett cserélni sérülés miatt.szal ez a hajó elment... de én nem búslakodnék...a játékunk meggyőző,sőt..a csapat együtt van.. vagyis minden adott a jó folytatáshoz...csak nehogy ez a kudarc kedvünket szegje. ilyen játékkal játszva itthon nem lesz ellenfelünk...és az UEFA kupában is messzebre juthatunk mint az utóbbi években bármely magyar csapat. nincs mese:mostantól előre kell nézni...és jövőre sikerülhet újra! szvsz:Botis volt a meccs legjobbja..hiba nélkül játszott,a védelemben egyeduralkodó volt...de: néhány negatívum..miért Penksa és miért nem Thomas????Kapic helyett miért Zováth??miért nem Tőzsér?? de nem én vagyok az edző...biztos meg volt mindennek az oka...csak így kívűlről nem látszik...de azért jó volna tudni...nem?? Summázva:fejeket fel,nincs miért szégyenkeznünk...előre kell nézni,UEFA kupára fel!!! HAJRÁ FRADI!