Fatboy Slim Creative Commons License 2004.08.25 0 0 110334
Jó estét vagy inkább éjszakát, srácok, ezt lelkünk mélyén minnyájan tudtuk... már a meccs előtt. Nemcsak a rossz előjelek és a sérülések miatt, hanem mert még gyenge csapat vagyunk egy -számomra még mindig- ismeretlen, lenyomozhatatlan, eredménytelen edzővel. Ez a mai meccs a tirana elleni hazai meccsünkhöz hasonlított és egy nagy kalap fos volt. Végig azon gondolkoztam, melyik szerencsétlen csapattal "áldja meg" a BL mezőnyét a sors... két ilyen hulladék közül.. Hát, inkább a kevésbé nézhetetlennel, én azt mondom. És mi meg ne is induljunk tovább inkább így az UEFÁ-ban... Ettől csak erősebb csapatok lesznek ott. Bakker, a sors volt olyan kegyes hozzánk és szinte tálcán kínálta nekünk a lehetőséget, mi meg nem éltünk vele. Mert van egy Penksánk (külön fejezetet érdemelne, amiért 20-ból 20-szor rálépett a labdára), Leónk, Gyepesünk, Bajevszkink, Rósánk, stb... De igaziból ma mindenki egy merő borzalom volt Lalin kívül. De ki volt az a vadállat, aki a Tözsért kihagyta ebből a harmat gyenge kezdőből? valaki érti? mert én nem. ha nincs ez a két hihetetlenül nagy hiba, a kihúztuk volna egy 0-0-lal. Csak a közönségünk érdemel minden elismerést. a csehek meg le vannak szarva. nagyképű faszok. helyettünk legyenek ők a pofozógépek. csak az féj, hogy mindezt 900 millerért csinálhatják szörnyű ez az egséz elnézést Fatboy