Gigli Creative Commons License 2004.08.23 0 0 10
Nagy Telesport rajongó voltam, de az utóbbi hónapokban átszoktam a Petőfi Rádióra. Most megpróbálkoztam a tévé nézésével, de a megnyitó alatt rájöttem, hiba volt. Maradok a rádiónál. Uraim, az az igazság, hogy a Petőfi rádió sportriporterei messze önök felett állnak. Én Gulyás László és Egri Viktor kommentátori munkáját szeretem, de úgy emlékszem mindketten dolgoztak a Petőfi Rádióban, Gulyásban biztos vagyok. Szóval, ez sem véletlen. Az idősebbek kimértek, nyugodtak, már-már meghatóak (Radnóti, Novotny), a középkorosztály szenzációs, Török verhetetlen vizilabdában, Deák Horvát ért az atlétikához, és a humora is jó. A fiatalok is beértek, Siklós igaly közvetitését össze sem lehet hasonlitani a "tányértörő" és Igalyt leasszonyozó tévériporterrel . Bartha lendületes, messze élvezhetőbb női vizilabdában, mint Mezei. És a riportjai is élményszámba mennek. Valóban közvetlenek, de mégis kemények. Lantos lelkesedése és hozzáértése magasan jobb, mint a brummogó Dobor. És még valami: Náluk nincs Csisztu, Faragó, nincsenek ostobaságok!