Aller-gen-etikus Creative Commons License 2004.08.16 0 0 2914

Red!

 

Bata vagy Red és fantáziátlan!

 

Há még assem tod, hogy az örökmozgóval együtt jár a örökélet.?

 

Ezeket nem kell zsírozni, updételni, TMK-zni stb. Egy örökmozgóra lájftimegarantíí van.

 

Miből gondolod, hogy hagyományos erőmű méretek-ben kell gondolkodn ezesetben is.  Az első prototípus egy zsebrádió méretű és hordozható lesz, és bármilyen típusú energiát tud majd termelni a tervek szerint.

A következő generáció mérete már jóval kisebb lesz. Egy mobilkészülék akkumulátorának a tizedét fogja elfoglalni.

 

Integrálva lesz a mobil szoftverével. Menűból választhatod, ki azt az  energia típust amire éppen szükséged van.

 

Kezdetben csak egy-két energia típusból választhacc. Elektromos és hő.

A fejlesztés az alábbi sorrenben hozza magával a választható új energia fajtákat: atom, hő, bio, nemi, szél, nullponti, vegyi, mozgási, stb.

 

A harmadik generáció már tabletta méretű lesz. Nem kell magadnál hordanod, csak bekapod és kész. Természetesen a tabletta többször felhasználható.

A két használat közötti önstrilizációra, öncsomagolásra vonatkozóan két módszert is szabadalmaztattam már.

 

A méret csökkenésével fordított arányban nő majd a maximális kivehető teljesítmény.

 

Az árakról egyelőre csak azt monhatom, hogy meglehetősen húzósak. Nagy tömegben gyártva nyilválvalóan olcsóbb lesz. 

 

Szerencsére az olajlobbi már nem tudja megakadályozni piacra jutását.

 

Én sokkal elővigyázatosabb voltam mint a Egely-ék és nem kérkedtem a kisérleti szakasszal.

 

A első szállítmány már disztribútolva van. Budapesten már holnap, vidéken néhány nap múlva már kapható lesz kis és nagy boltokban egyaránt.

 

Ha mégsem, akkor úgy látszik az energia lobbi most is sikeresebb, ügyesebb volt mint mi.

 

üdvözlettel:

aller

Előzmény: Simply Red (2905)