viricsi Creative Commons License 2004.08.14 0 0 235

Üdv utas2 !

 

Szerintem ahhoz még a BA Rt.vezetője is kevés,hogy érdemben változtatni lehessen.

Azért menjünk bele a játékba.

Ha teljesen szabadkezű vezetőként,olyan tulajdonossal a hátam mögött,aki támogat,nem bánja hogy a megtermelt profitot visszaforgatom,akkor:

 

1.- A lehető leggyorsabban egy átfogó fejlesztési tervet készítenék,kiemelten cargo tevékenység kapacitásbővülésére és minőségi kiszolgálására.(nem vagyok cargós)

 

2.- A teljes működési struktúrát felülvizsgálnám,a fölösleges,párhuzamos,tevékenységeket felszámolnám,a figyelmet és az energiákat a valós feladatvégzésre forditanám.

 

3.- A beszerzési rendszert kiszedném a közbeszerezgetési,pályázgattatási és egyéb lassító és drágító folyamatokból,megszüntetném a sógor-koma-haver alapon történő ügymenetet.

 

Természetesen tudom,hogy a fentiek bővebb kifejtést igényelnének,valamint kizárólag Álomország álomrepülőterén lennének megvalósíthatók.

Az is nyílvánvaló,hogy kb.333 hasonló,ha nem fontosabb dolgot is próbálnék megváltoztatni,de a kérdés csak három(szerencsére)általam fontosnak tekintett dologra vonatkozott.

 

Üdvözlettel: viricsi

Előzmény: Utas2 (234)