eMM Creative Commons License 2004.08.13 0 0 355

Itt vidéken nem gond a garázsban zenélő társaság,de a kutyaugatás igencsak.

És erről szól a topic, nem a füldugóról.

Én még nagyon szerencsésnek mondhatom magam,mert  a szomszédaim kutyái ugyahogy elvannak amikor meg mégsem kordában tudom őket tartani az esetek nagy részében, nem kell a mérgezés.(Bár ma is arra keltem hogy az a k...va dög hajnali hatkor beleugat a fejembe)

Persze mire felkeltem rá már ártatlan barika volt.Már semmi értelme se volt lelocsolni bár megfedtem azért.

Viszont tőlünk nem is olyan távol egyfolyában megy a kutyakoncert.A duna túloldalán srévizavé kb 500 m-re.De olyan szintem hogy nyitott ablaknál/kint vacsizva az udvaron már  zavaró pedig jó mesze van.És az víz viszi a hagoz szóval ott jól szólhatnak az ebek.Ezeknek a szomszédai mit szólnak?

De itt jó pár tucatnyi ház lehet súlyos zajártalommal érintve.

Én azon csodálkozom Ők még nem éltek valami drasztikus megoldással.

 

Mögöttünk a  volt pusztán(most már házak sora van) is van ugatós/csaholós kutyuli(k) még éjszaka is,szerencsére messze,épp kibírható távolságban.

Nade ezeknek is vannak szomdszédai.Nincs az a hangszigetelés (hacsak nem atombunker vagy zenestúdió) ami azt kiszűrje.

És akkor én azért ne  a kertben fogyasszam el a vacsimat, mert ugat a szomszéd dög???

 

Egyégként úgy tünik lakótelepen élsz garázsilag.Miyen lyogon oktatsz ki minket a vidéki(kertesházi) kutyatartás folyolmányairól? He???

 

Előzmény: Cyberware (351)