Regin_a Creative Commons License 2004.08.12 0 0 249

 

Hi NP.

Idaig csak lustasagom akadalyozott a velemeny nyilvanitasban és hat olyan szepen nem tudom leirni mint Te

Hasonlo szituban vagyok mostansag én is. Regota ismerek egy nőt éshát idonkent megtortenik a dolog, csak ugy szeretokent.

Meg kell jegyeznem az eros lelkiismeretfurdalast, dehat nem tudok parancsolni magamnak

Szinte hasonlo a helyzet, mint veled esett.

A holgynek nagy dumaja volt korabban is a szexrol, jo is volt a huza-vonában, de nemigen viszonzott szinte semmit. Nem lehetett erezni egyertelmuen,

hogy kielegult-e. Rákérdezeskor kitunt, hogy igen, ő csöndben elvez, de engem zavart a nem egyertelmu visszajelzes.

Az aktivitasom eleg bonyolult, jellemzoen tobbet bir a farkam , mint a testem, de

már fizikailag nem birtam a "munkat"

Idonkent tudok produkalni 20 mp-es  :) futamokat is. Bár ekkor nemigen megyek bele a szexszbe.

 

Pezsgozes a kadban, hosszas simogatasok, oralitas a reszemrol, pózok varialasa, de a vegeredmeny majdnem ugyanaz volt. Allt a farkam es vartam hogy valami manualis vagy oralis tortenjen, de semmi.

Mondja, "Hu neked mennyit all a farkad". Hát azt hittem kilokom az agybol, de csak ugy csinaltam, mintha buszke lennek magamra :) és valami olyan dumat emlegettem, hogy hát igen én, meg persze bla-bla

Gondoltam, csak a dumaja volt nagy.

Kedvelem az oralitast ha nekem is csinaljak, es hat oszinten megmondom, az utobbi evtizedekben nem jott ossze senkivel.

Fiatal koromra visszaemlekezve, talan csak a megszepito messzeseg vonzana?

 

Egyszer a kadban megerintett egy kicsit, vartam a folytatast de semmi. 

Aztan egy laza vasarnapon, furdozes utan az agyon hemperegve, nem engedte, hogy hozzaerjek, és ugy leápolt oralisan vagy egy oraig, finoman, lazán, kemenyen,cirogatva, nem engedve hogy elelvezzek, de érezheto volt hogy ő is nagyon elvezi, mindenfele variaciot bevetve, hogy a hátát bizony megkapartam és a hajat is egy kicsit megteptem :).

Ezt igy nehany mondatban nem is lehet leirni.

Nagy meglepetes és elvezet volt számomra.

 

Aztan, beszelgeteskor, mert semmi tabu nincs koztunk, elmondta hogy ezt ő idaig csak a ferjenek csinalta. /jelenleg elvált/

Tehát Nagypatkány, meg kellene probalni a projectet mégegyszer, vagy tobbszor.

Fel kell fedezni, ezt te is jol mondtad, a masik reakcioit.

Idot kell hagyni a holgynek is még ha az adott korban van is.

Tán még számodra  tud erdekes dolgkat mutatni , ha felszabadul idovel.

Hát jokat és ismetlem, ismetles az elvezet atyja. :)

 

Regina