zsuzsa Creative Commons License 2004.08.07 0 0 237
Én is aggódtam, ezért utánanyomozva ezt találtam ( remélem nem neheztel meg rám pp, amiért idecopyzom )
psycho-pata válasz | megnéz 2004.07.20 10:02:19 (8) Szevasztok barátaim!
Vagyok, de furcsa dolgok történnek velem. Néha. Egyik nap Sir Archibald /eredeti nevén Peter Kobold/ névre hallgató /szólitják még báró úrnak, doktor úrnak is/ schnauzeremmel sétáltam. A családsegítő központ elött találtak rám eszméletlenül, vérbe fagyva, a földön. Árcsi kétségbeesve rohangált, s odavonzotta az ismerőseimet. Mindegyikük mentőt hívott, ami nem jelenti azt, hogy 2000 mentő vitt be. Summa: arra ébredtem, hogy az idegsebészeten fekszem civil szerelésben, ami számomra szokatlan volt. Azt mondták, hogy csupán koponyatörésem, s agyzúzódásom van. Az egyik idegsebész utólag mondta, hogy másnap herpeszállásban vártam rá, hogy haza kell menjek. Furcsállották, holott én csak nem szoktam hozzá, hogy martens bakancsban fekükjek az ágyban, igy hívtam a taximat, hogy vigyen haza pizsamáért, borotváért, mobilért, meg pénzmagért:-))) Nemcsak az utólag történtekre voltam amnesiás, hanem a késöbbi eseményekre is. Mindenesetre azt kiderítettem, hogy nem raboltaki. Igy maradtak a következő lehetőségek: -SA meglátott egy dogot, s félelmetes iramban irányt változtatott -A Családsegítő központban pipák lehettek rám, hogy mig mások éheznek, én olyan dögöt sétáltatok, akinek háziorvosa, kozmetikusa, nyaralója, lakása, taxisa van, igy elém telepítettek egy kátyút, amiben megbotlottam -Esetleg az egyik hajléktalan czimborám pipult be, hogy most nem adtam neki 1000Ft-ot A többi lehetőséget már nem is merem mondani, mert ez a antiszimpatikus Demeter Ervin 1 év múlva interpellálni fog, hogy miért nem vallottam be, hogy konspirativ okból miért néztem utána egy jó kis popsinak... pp
Előzmény: Tibbe (236)