Itamás Creative Commons License 2004.08.05 0 0 106298
Jó reggelt Fradisták! Nem is tudom,hol kezdjem. Talán az elején...mondjuk azzal,hogy ha ez a játék marad,akkor ne is álljunk ki...inkább írják 2* 3-0-al a meccset a prágának,de legalább nem aláznak meg minket..emlékszik vki arra,hogy a Milan-Sparta meccsen hogy játszottak a csehek???? mert ha igen,akkor a tegnapi játékot látva nem lehetnek illúzióink. Nem volt semmi elképzelésünk...legalább is én nem láttam,hogy mi volt a taktika...kizártnak érzem,hogy LCS ilyen dolgokat kért a játékosoktól. A védelemben számomra teljesen érthetetlen volt Botis jobbhátvéd szerepe..nagyon darabos a srác,de amint középre keveredett,azonnal érezni lehetett,ott van jó helyen.Ennek ellenére ő még talán kiemelhető lehet.Vukmirnak óriási hibái voltak,egyszerűen nem is értettem mit csinál. Nagy meglepetésre Lippi kiemelhető...hajtott,küzdött...dehát...nem volt nehéz a tegnap játszók közül kiemelni... Zava=0...dupla 0.Elképesztő...hogy ilyen játékkal ennyit lehet keresni...lehet,hogy nem az az ő posztja...na de kérem,azért ennél bármelyik posztra is teszik,több kellene. Husztin látszott hogy akar,de nem várhatjuk el tőle minden meccsen hogy ő döntse el... Rósa=0.sajnos...nem fradi szintű... a csatárjáték=00000000000000000000000000 nem értem LCS-t..ennyire bírja Sasut??? az első félidő után behoztam volna Thomast...az ő 6 perce alatt több lehetősége volt mint Sasunak 85 perc alatt. és végül a költői kérdés:vazzzzeee...hogy lehet az,hogy fradista üt fradistát??????????????mondja már meg nekem valaki!!!!!! hogy könnygáz kelljen egy olyan meccsen ahol nincsenek is vendég-szurkolók???? egyszerűen mostanáig nem tértem magamhoz.... szvsz el kell nagyon gondolkodni...talán az újonnan jöttekkel más lehet... csak ebben bízhatunk... bocs ha hosszú voltam