bode1899 Creative Commons License 2004.08.03 0 0 105841
Igorról írnak az Új Szóban:

Elutasította a magyar klubokat, külföldi kérőre vár
Szkukalek Igor mellékvágányon


A nagy munkabírású középpályás iránt élvonalbeli magyar klubok érdeklődtek – értesüléseink szerint a Videoton és a Pécs is – ám Szkukalek kijelentette: a Fradin kívül más Arany Ászok Ligában szereplő együttesben nem kíván szerepelni. „Nehéz helyzetben vagyok, hiszen a nyáron visszatért Sopronból a 21 éves Huszti Szabolcs. A tehetséges válogatott futballista, aki a posztomon játszik, igazolja is az elvárásokat. Rajta kívül még Leandro is a vetélytársam. Ezért a vezetők felvetették, hogy félévre kölcsönadnának. A magyar ajánlatokra nemet mondtam, csak abban az esetben távoznék, ha külföldi kérőm akadna. Magyarországon már július 31-én lejárt az átigazolási időszak, de külföldre még augusztus 31-ig mehetnék. Addig biztosan eldől, mi lesz a sorsom.”

Szkukalek elmondta azt is, hogy László Csaba vezetőedzővel semmi gondja nincs, nem úgy, mint tavasszal Pintér Attilával volt. A Fradi jelenlegi mestere közölte vele, ha továbbra is az Üllői úton marad, akkor továbbra is kerettag lesz. „Realista vagyok, még kétéves szer-ződés köt az FTC-hez, s a külföldi klubok is inkább az ingyen igazolható játékosokra vadásznak. Ha maradok, nem adom fel, mindent megteszek azért, hogy visszakerüljek a kezdőcsapatba” – mondta lapunknak Szkukalek Igor.


SZABÓ ZOLTÁN