MarK Creative Commons License 1999.06.02 0 0 243
Helloka!
AntiLoopnak külön üdv!
Pókerarc: a két ? Morpet és én voltunk(mindjárt reklamálok is a nevek helyett lévő sok ? miatt). Mennyien voltak a Volán pályán? Én már 4000-20000-ig mindent hallottam. Te még biztos, hogy a Pecsa elötti (87 elött) klubbokat is ismerted, nem? Meddig jártál a HDMFC-ba?
AntiLoop: örülök, hogy idetaláltál - különösen annak, hogy átolvastad a topicot, mielött hozzászóltál volna. Igazából nem tudlak hova tenni :-). Hány éves vagy? Úgy néz ki, mintha a techno-n (trance, stb.) keresztül/mellett jutottál volna el a DM-ig. Ez igen dícséretes, mert általában fordítva szokott történni... A Soft Cell a könnyebb, igazi szinti-pop zenék közé tartozik (mint pl. az Erasure), van akinek a súlyosabb témák jönnek be. Ha már itt tartunk, én sohasem szerettem, hogy a DM-ot "leszintipopozták", az első két album jónéhány számától eltekintve SZVSZ ez nem igaz. A DM saját DM-os stílust teremtett. Azon magam is meglepődtem, hogy ezen a fórumon még nem volt szó a Camouflage-ról. Ha nem említed, kihagytam volna a zenekart, pedig nagyon szeretem, nemcsak a 80-as évekbeli albumaikat. Szerintem a 92/93-as lemezük a legjobb, azóta viszont sajna csak silány anyagokat hallottam az együttestől. Számomra is rejtély, hogy miért nem játszanak a klubban pl. egy Suspicious Love-ot a C.-tól. Örülök, hogy tetszik a Shape, gyere le a jún. 11.-i 101-be és ott majd beszélünk, ha kellenek számok, megoldjuk, de ehhez majd ShapeGábornak is hozzá kell szólnia.
Egyenlőre ennyi.