Utas2 Creative Commons License 2004.07.28 0 0 212

No, akkor kihánytam magam, az előbbi cikket olvasván ismételten.

 

Asszem nem kell kommentálnom a BA Rt. menedzsmentje által hangoztatottak nyilvánvalóan hazugság jellegét. Remélem, hogy - ha már úgy tűnik, hogy az evilágon nem - akkor valahol máshol ezek az emberek majd megkapják, amit valójában megérdemelnek fantasztikus produkciójukért.

 

Ennyi.

 

A múlt héten kiugrottam Ferihegyre - "nem élhetek repülőtér nélkül" - működött a kasszagép, a teraszon főleg 16-18 óra között meglepően sokan voltak. Mondjuk volt is forgalom a Malévnél rendesen. Meg egy kisebb kavarodást is kiszúrtam: egy érkező Malév B-737-est vagy 5 percig várakoztattak a taxiúton, miközben egy másik éppen push-back-ben (magyar fordítása?) volt egy csőtől. Aztán mikor kifordították a gépet és nekiálltak leszerelni a vontatórudat, a Marshalleres (ezt hogy mondjátok?) odaszaladt, hogy még vagy 60-70 méterre tovább kellene tolni hátrafele a gépet, hogy a másik várakozó gép beférjen a csőre. Tolták is valamennyit ismét, időközben viszont a várakozó gép ("megunta biztosan") is elindult és beállt a szomszédos csőre.

No, csak hogy írjak.

 

Ja, voltam a skanzenben is, nagyon barátságos bácsikák dolgoznak ott, igen segítőkészek voltak.