Törölt nick Creative Commons License 2004.07.24 0 0 106

Pontosan!

Férfiakkal is lehet, de sztem világosan leírtam mi a gond velük. De azért felajánlom: HA megfelelsz a feltételeknek, normál hetero pasi vagy mint én akkro veled is barátkozom. CSak tudod abból tele vagyok jelentkezővel.

 

Másik: VILÁGOSAN leírtam mit akarok, akkor miért mondod hoyg átlátszó a szövegem????

 

Nem kívánok vitázni a stílusoddal, de légy nyugodt ha szexet keresnék, van rá 300 topic és abba írnék. Ha szexet keres valaki, és nem kretén, nagyon hamar talál nem??

 

Szóval nem értem, megírtam pontosan mi a bajom, hoyg  mindenki csak hülyül meg dugni akar, akkro ne mondd hoyg átlátszó a szövegem, mert sok pedopapától hallottam már ezt.

 

Egy példa:

Más hirdetésben is megírtam ezt, hogy barátokat keresek nudizni, csak azt is hozzátettem hogy hetero pasik is írhatnak.

Mi volt az első válasz??

51 éves pasi közölte hoyg ha jó srác vagyok szívesen szexelne velem, fizetne is...

 

NA ezért barátkozzak pasikkal?

 

ELEGEM van!!!!

 

Nem várom el hoyg felfogd amit írtam, a nők avgy elhiszik vagy nem, mindenesetre ha szexet keresnék bárkivel is, akkro kimennék az Omszkira, elmennék egy plázába, fellépnék a chatre, megnézném a szex.org-ot...ez nem jut eszedbe?

 

Na mindegy, a lényeg, hoyg nudizásra keresek társat, és ne reménykedj nem téged:)