alexclassic Creative Commons License 2004.07.19 0 0 1200

Sziasztok!

 

Tavaly tetettünk fel egy Praktikeres Vestel klímát, nincs vele azon kívül semmi baj, hogy a beltéri légterelő lamella műanyagrésze mintha elporladt volna. Én, gondoltam Európában vagyunk, felhívtam a Flag Kft nagybecsű telefonszámát, és megkérdeztem, hogyan juthatnék hozzá e alkatrészhez. Egy nagyon kellemetlen stílusú (szvsz. ezt a stílust bunkónak hívják) hölgy közölte, 3700 Forintért vihetem. Kérdezném én, akkor minek adják a garanciát, ha utána dobhatom ki. Ő közölte, csak akkor garanciális a készülék, ha Ők szerelik fel. Nos, miután járt nálam annó két Flag-által küldött szerelő akikről nem tudtam megállapítani, hogy folyamatosan részegek vagy csak most van szerelmi bánatuk, így nem kértem a szerelést, hanem felhívtam egy klímás céget és Ők szerelték a gépet. Bár ez a műanyag alkatrész nem nagyon szerelendő rajta... :) Megkérdeztem kivel beszélek, azt kaptam, hogy semmi közöm hozzá, majd mikor felettes után érdeklődtem, azt közölte a "kedves és tisztelettudó" ügyfélszolgálatos hölgy, hogy majd ha bemegyek beszélhetek valakivel.

 

Jó mi? Nos még 1 szemétláda cég a magyar piacon !! SENKI NE ÁLLJON SZÓBA VELÜK!!!!!!!

 

u.i.: megyek a FVF-hez...