Törölt nick
1999.06.01
|
|
0 0
5
|
Mit mopndhatnék?
Tudtommal elég sok játék (legalábbis még a DirectX előtt) fejlesztése valamilyen unix vagy linux környezetben történt. Ezek hol lehetnek? Portolás után letörölték volna őket? Ezt nem hiszem...
Amúgy én igenis várom, hogy linuxra is megjelenjenek játékok, mert ha ez megtörténik, akkor semmi nem áll a pingvin útjába. Sőt, hiszek is benne, hogy meg fognak jelenni.
Persze nagyon valószínű, hogy azok már nem lesznek ingyenesek. Az már túl szép lenne. B-)
Filburt
|
|