Törölt nick
1999.06.01
|
|
0 0
4
|
Oké, ez eddig kb 4 játék. Még hozzájön a Civ Call to Power is, ha jól tudom, akkor 5. Lássuk be, a Linux soha a büdös életben nem lesz játékplatform, márpedig elvileg mi itt mind nagy játékosok vagyunk, akik nem elégednek meg 4-5 játékkal. Marad a Windows, ha játszani akartok, és marad a bsa bilincs eszményi képe is a fejünk fölött. Ez van. |
|