Törölt nick
1999.06.01
0
0
3
én úgy emléxem h a doom II-ben a space kell már az első pályán is h tudjak ugrani, titkos ajtó nyitásának céljából.
nekem ez nem megy, SUSE 6.0
tuttok segíteni ?