Csbalázs Creative Commons License 2004.07.15 0 0 7
Hát ez azért nagyon nehéz dolog, de nézzük: Kajak-kenu: a lányok szinte verhetetlennek tűnnek, de visszatért Fischer, ki tudja mire képes, de nem hiszem, hogy nyerni fog. Itt akár 3 arany is lehet, de szvsz 2(négyes, páros) tuti biztos. Fiúknál érzésem szerint vagy Vereckei vagy a négyes visszaszerzi világelsőségét. A kenusoknál a Kozmann-Kolonics páros szerintem nyerhet. Ez itt hiretelen 4 arany! Úszás: talán Cseh Laci, de ez nagyon necces. Szerintem nem lesz arany, viszont lehet akár 4-5 érem is. Kézilabda (itt nagyon elfoult vagyok): a lányok csak elveszthetik, de nem fogják 1 arany. a fiúk hatban lehetnek. Atlétika: Annus vagy Fazekas révbe ér. 1 arany Vízilabda: 1 arany(szerintem a fiúk megvédik, de a lányok elsőségén sem lennék meglepve. Evezés: A Varga-Hirling páros érmet szerezhet. Petőék lutri, bármi lehet... Kerékpár: valahogy én is bízom Bodrogi éremszerzésében Öttusa: Balogh vagy Vörös megnyeri 1 arany Sportlövészet: Igaly érmet hozhaz, akárcsak Sydneyben Vívás: férfi kardban vagy női párbajtőrben lesz 1 arany Súlyemelés: nem tudom milyen súlycsoportban indulnak a nőknél kínaiak, de Krutzler 69 kg-ban talán a kínaival is felveszi a versenyt, mindenesetre én tőle várok 1 aranyat, de akár Likerecz is befuthat. Lehet akár 10-12 aranyunk is, de szerintem 8 körül lesz és mint szinte mindig ezúttal is a kajak-kenu lesz a legeredményesebb sportágunk.
Előzmény: haromttt (1)