Levike Creative Commons License 2004.07.14 0 0 333

Szia !

 

En is tanacsot kernek toled, ha nem baj.

Van egy ST182-es bukolampas Celicam, ami sajna ossze volt torve decemberben.

Hogy pontos legyen, az eleje serult.

Megcsinaltattam, de szeretnem, ha minel tartosabb lenne. Optikailag egeszen jol sikerult, talan meg pontosabbnak is nez ki kivulrol, mint amilyen volt, ezenkivul eleg sokat koltottem ra, hogy a toppon legyen, nem lenne jo, ha ket ev mulva elrohadna.

 

Tehat. Homlokfal cserelve, nyulvanyok kiegyengetve. A nyulvany es a homlokfal talalkozasanal belul a motorterben nem lett bepasztazva (meg egyaltalan, a gyarin kivul nem nagyon lattam, hogy pasztazgattak volna), hanem jo alaposan viaszos uregvedovel kitoltve, befujva. A nyulvanyokba ugyanez kerult boseggel benyomasra.

Kerdesem, hogy jo-e ez igy, vagy sem. Illetve, a nyulvanyok vegen a nyulvany szele, es a lokharito-vas kozott van egy res korbe (Tehat a lokos-vas rogzitoi keskenyebbek, mint a nyulvan nyilasa). Ezt erdemes valamivel eltomiteni, pl. sziloplaszt, vagy jo az a nyulvanynak, ha szellozik, illetve igy nyilvan esot is tud kapni. A nyulvanyon folul van 1-2 lyuk. Van, ami csavarhely, itt regen sem volt fedes, illetve van 1-2 nagyobb, amelyen fenykoraban kis kor alaku matricafeleseg volt, de fenyezes, egyebek miatt most mar nincs. Erdemes ezeket betomiteni, vagy sem ?

 

 

Levi

Előzmény: niváskarcsi (330)