Juliam Creative Commons License 2004.07.13 0 0 107
Sziasztok!
Én csak véletlenül láttam meg a témát, és egyből rákattantam, lévén ezzel küszködő nő... Nekem nem volt pénzem drága, de eredménytelen kezelésekre -szerencsére-, így hát küszködtem a szokásossal, amikről tapasztalatom: géppel szedtem 15 évig, akkor azt olvastam, az nem jó, mert visszeret okoz. Lehet, a lábamon lett is, talán attól, talán nem, abbahagytam. Maradt ugye a borotva, ami elég uncsi, férjem az arcát is utálja, mit szóljak én egész testre naponta??? Eredmény: nyár van, gyerekem fél nap múlva cikiz, hogy szúrós vagyok. Jhonson szőrtelenítést csökkentő testápolóját én is kipróbáltam, közvetlenül borotválás után. Eredmény: majd leégett a bőröm, millió kiütés a lábamon, nem győztem utána zuhanyozni, szerencsére még időben megmentettem a lábam.... Miután írtátok, hogy állatokon tesztelik, ki is dobom. Ja,a babyliss elektromos végleges szőrtelenítő, tényleg nulla. Próbálta már őket valaki beperelni? Vagy visszakérni a pénzt? Azért mégiscsak szemétség, hogy mi nők iszonyú pénzekért kísérleti alanyok vagyunk, és ennyi kudarc után is fizetünk a szélhámosságokért. Vettem még szőrtelenítő krémet, de valahogy sosem hibátlan a bőröm, nem merem rákenni. Főleg, hogy olvastam, szembe kerülve vakságot okoz. Mik lehetnek benne? Igaz, ma már a kaja is tele van méreggel... Tehát marad a borotva, és a Swiss formula, amit venni fogok, hátha nekem is beválik. Végülis testápoló az kell. Azért még megkérdezném, hogy említettétek a bőrgyógyászokat, ők tényleg tudnak valamit? Esetleg TB által támogatva? :)) Üdvike,
egy beletörődő...