nhw Creative Commons License 2004.07.12 0 0 328
Sziasztok! Örülök ennek a topicnak. Én olyan swiftes vagyok aki vigyáz is az autójára. Nem az értéke miatt - az eszmei értéke miatt, az első fizujaimból spóroltam össze. 6 éves, a kaszni kb szebb mint az új (nem én mondom, hanem a szervíz). Perszehogy nekivágták az ajtót a tesco előtt, egy 10 forintosnyi részen lejött a festék fehér alapozóig (élénkpiros a gép), picit be is horpadt a lemez. :( Rá másnapra letolatták bal elöl a sárvédő élét, a lemez be sem hajlott, de a festék egy 20 centi hosszú hajszálvékony csíkon lejött alapozóig. Korábban meg én nyüstöltem a kasznit, hogy nem bírtam kiemelni az akváriumot és lehúztam az egyik ajtó alján az élt 10 centi hosszan. Ráadásul a tető és a szélvédő találkozásánál is van egy kőkemény felpúposodás kb 1 forintosnyi méreten (gondolom rozsda lesz, ez tipushiba). Ezekre kéne javítás. A szervíz fényezője azt mondta nem vészes, nem fog rozsdálni, kenjem le javítófestékkel, különben 30e-ért vállalta volna el fű alatt. Nade vazz ... Nagyon jól dolgoznak, évekkel ezelőtti fényezés is színváltozás, mattulás nélküli. De most ez a "kenjem le javítófestékkel szöveg". Mikor ott voltam "pénzes ügyfél". Tud vki segíteni kihez forduljak, aki rendesen megcsinálja?