Evribodri001 Creative Commons License 2004.07.09 0 0 2566
Sziasztok! Tegnap este voltam a fogdokimnál, készen van már a 4. inlay-m is (inkább onlay) a bal alsó hatosomban. Olyan jól néz ki, mintha az egész az én fogam lenne! A jobb alsó hatosommal (előzőleg már írtam róla) kapcsolatosan, majd 2 hét múlva megyek, hogy kijavítsa. Azt mondta, csupán esztétikai kérdés, semmivel sem rosszabb, mint a másik 3 inlay. Megnyugodtam. Szóval, most kibújok a bőrömből, hogy már készen vannak a fogaim, és még szépek is! Iszonyatos jó érzés! Aki eddig félt a fogorvostól, az is menjen el, az eredményért érdemes! Az én fogdokim már csinált nekem fúrást, tömést, gyökérkezelést, csapos koronát, inlay-t, onlay-t. Mindegyik tök jó lett, határozott, precíz és FÁJDALOMMENTES munkát végez. És a rendelője is korszerű. Én már ezután is csak hozzá fogok járni. És már egyáltalán nem is félek a fogorvostól! AJÁNLOM MINDENKINEK! Most már leírom a nevét is: Dr. Bányai Miklós. Akit érdekel, annak elküldöm e-mail-ben az elérhetőségét. TUSI74! Menj el a dokimhoz, most is csak azt tudom mondani, nem fogod megbánni. És a pénztárcád sem annyira. BICE! Szerintem nem mozognak a szemfogaid. Fogd meg őket a végeiknél, próbáld enyhén megmozgatni, biztos nem fog menni. Valószínűleg csak az ujjadba süppednek be, ahogy mondtad. De mondd a fogdokidnak, hogy nézze meg, hogy mozognak-e ezek a fogaid, mert Te mintha kissé úgy éreznéd! Hétfőn gondolok Rád! Kitartás! Szép napot mindenkinek!
Előzmény: tusi74 (2561)