hunserv Creative Commons License 2004.07.06 0 0 112

Hehem, szerintem meg ocsmanyak a glockok, de hat mindenkinek mas az izlese, valaki meg a vektort is megveszi, pedig ritkaronda szerkentyu.

Reszvetem a ketdarabos korlat miatt, en is megtapasztaltam mar ezt az idiota torvenyi hatast, amikor fajo szivvel meg kell valni egy jo vastol. Ha nem kompakt sig lenne akkor jelentkeznek is erette...

Nincs ismerosod szlovakiaban? Atjelentkezel oda, s mar nem is erint a hulye korlat (meg mas barom szabaly sem) Pl engem az is bosszant, hogy magyaron otevente belecsesznek idiota belyegeket a vasba... sehol mashol nincs ilyen tudtommal. (javitsatok ki ha tevedek)

En a magyar kaka helyzet miatt gorcsolok azon, hogy belgiumban legyenek az ilyen ugyeim intezve. Eloszor hulyenek neztek az itteniek, mert mondjak, hogy jajjj, nem ugy van am az, itt belgiumban engedelyre adjak am fegyvert meg regisztralni kell minden egyes darabot (te jo eg, mekkora szemetseg)

Hehem, aztan felhomalyositottam oket, hogy magyaron meg engedelyre sem :) azazhogy engedelyt nem adnak ki. De ezt mar sokezerszer kitargyaltuk.

Előzmény: gesztesigabor (111)