ndrew79s Creative Commons License 2004.07.04 0 0 105
Tesztcsíkot mi a BrickoStore-ban vettünk. Mint ahogy minden mást is...de most mérgesek vagyunk, mert nincs nekik szűrőpatronuk csak olyan kisátmérőjű:((((

Szóval algaölőből azt hiszem kb. 2 decit teszek hetente a vízbe, de ha látom, hogy opálosodik, akkor +klór és +2 deci algaölő:)))

Pelyhesítőt csak úgy beleöntöm...de bekapcsolt forgatóval, mert akkor szépen elkeveri a vízben.

Anno egy dolgot kipróbáltam: tekinve, hogy az úszó klóradagoló gusztustalanul drága (meg minden más is...tuti minimum 100%-os haszonnal árulják ezeket a kellékanyagokat:((( fizessen a gazdagja...) - tehát megpróbáltam a forgató felső kosarába tenni a tablettát. Na ennek az lett az eredménye, hogy a tömény klór nekiállt szétszedni a szűrőpatront. Szóval ezt ne próbáljátok ki:)))

Nekünk most már lassan tele lesz a medence (fél7 óta töltődik), olyan szép látvány...de hogy hol ereszt a franc tudja, mert hiába nézegettem az üres medencébe a fóliát semmi lukra utalót nem találtam. Na jó, egy gyanús hely van...de semmi határozott:((((

Üdv!

Előzmény: AliceCsodaországban (104)