hunserv Creative Commons License 2004.07.04 0 0 69

En is szemzgettem jo sokaig a CZ IPSC pityukat, aztan lemndottam rola, mar nem is emlekszem miert. Jah, talan mar emlekszem is: Single action pisztoly es rohadtronda az elsutobillentyuje. Nekem single actionban a 1911 fele bill. tetszik, vagy az ahhoz hasonlo kikonnyitett valtozat (nem tomor)

Valtocsovet tovabbra is SIMAN be kell, hogy irjanak. Ugye korm. rendelet nem valtozott, igaz, a torvenyben van mar, hogy fodarabhoz engedely kell, de meg nem volt ra precedens, hogy szoszoltek vele. Igaz, amikor nemreg a CZ75omet irattam be, nagyon pofazott az ugyintezo, hogy valtocsovel az mar 2 fegyver, ugyhogy hosszasan el kellett beszelgetnunk a megyei rfk rol valakivel harmasban, hogy megertsek mi is a helyzet es beirjak a cuccomat. De beirtak.

1911klonokkal mi a baj? Para Ordnance vagy Kimber es akkor nem lesz akadalyod a gyari fegyverrel sem. Szoval nem kell buheralni. Ja, a vicces, hogy a para ordnance k***aolcso, nemetorszagban egy maganszemely boltbol 800 euroert megkapja.... csak az itthoni kereskedo tesz ra idiota magas hasznot... Ha veszek Paraordnancet tuti a nemtektol hozom, ott ugye az afa is csak 16 szazalek... szoval mar csak amiatt is olcsobb kell, hogy legyen.

USP expertet is ott akartam venni, de csak 10000 forinttal jartam volna jobban, nem akartam papirmunkaval veszodni annyi miatt.... itthon meg kifogtam egy hibas szant, most nelkulozhetem a stukit par honapon at... 

Előzmény: Player11 (67)