scurty Creative Commons License 2004.07.01 0 0 204
Na szépjónapot mindenkinek.
Hát vagy másfél hónapja nem jártam erre, jó sok hozzászólásról lemaradtam. Kéne frissítenem az elsullyedtvilagok.tk oldalt is, ha lenne mivel (jelenleg az egyetlen új dolog, amit DavLevnek köszönhetően közzé tudnék tenni, az angol full téma dalszöveg...). Meg ha lenne honnan. Most is netcaféból írok.
Az MTV-től és hasonlóktól szvsz nem sokat várhatunk, én is próbálkoztam velük eleget, és nem épp szívélyes modorban ráztak le. Igaz, ez csak telefonon volt.
Egyébként nincs senki, aki megfelel Keresztényi Becsület feltételeinek (tud vhs-t digizni és pesti)? Mert azokat a részeket se lenne egy hátrány közzétenni. Bár erősen kétlem, hogy 3 kazettányi részt fel tudnék rakni a volt sulim szerverére (amin amúgy az oldal van), de valakinek csak van tárhelye. Ha más nem, csinálok egy linkek részt az elsullyedtvilagok.tk-n, onnan meg majd el lehet érni...
Bernardo Cellini: Angol feliratom nincsen, ellenben Kletta annó ígérte, hogy fordít francia részeket. Amúgy az ftp-re felrakás hogy áll?
__Liar__: Mit értesz értelmes elérhetőség alatt? Emailcímem az oldalon, ha telszám kell, írj emailt.