viricsi Creative Commons License 2004.06.27 0 0 1064
Üdv webmaestro

Ha problémád van Flag szerelőivel elsősorban a Flag diszpécserének jelezd.Mivel én is a Flag egyik alvállalkozója vagyok,fel tudom ajánlani neked,amennyiben az email-címemre küldesz egy telefonszámot,én felhívlak és egyeztethetünk a felszerelésről.A szerelési irányár nálam is 35.000 Ft.,de ettől csak különleges esetben szoktunk feljebb menni(például 4m feletti csőhossz).Ebben benne foglaltatik a külső tartó konzolok,a gyárilag adott csövek cseréje(mivel a gyárit a gyenge falvastagság miatt be sem építem),a hosszab cső miatti esetleges gáz utántöltés.A szerelés előtti felmérés díjtalan.Természetesen teljeskörű garanciát vállalunk,ill.mint a Flag Kft.alvállalkozója érvényesitjük a szerelés után a garanciajegyet.
Egy dolog van amit nem vállalok,ez pedig a lakótelepen az ablak alá telepített kültéri egység.
Egyébként látatlanban,nem szabad minősíteni a kapott ajánlatot,lehet hogy az adott szerelési helyszinen valóban reális árajánlatot adtak.A garancia nélküli ajánlattal ne foglalkozz,nem éri meg.

Üdvözlettel: viricsi

Előzmény: webmaestro (1062)