restless Creative Commons License 2004.06.24 0 0 138
Szia soft!
Nem értem, miért lovagolsz ennyire ezen a buzizós témán. Ha figyelmesen olvastad volna vissza a hozzászólásokat, akkor észrevetted volna, hogy a többségnek szakmai jellegű kifogásai vannak Barta Andrással szemben, nem pedig magánéleti. Szerintem aki nézi a Gangot, az a műsorvezetők személye miatt nézi, ők pedig köztudottan elég nyitott gondolkodásúak. Ezért valószínűleg az olvasótáboruk is ilyen gondolkodású, vagyis olyanok, akik magasról leszarják, hogy ki kivel hogyan. (Különben is a 21. században élünk, vagy mi.)

Utánanéztem a neten, hogy mit írnak a Bartáról, és több helyen is azt olvastam, hogy magánemberként hű de jó fej. Te is azt írtad, hogy tud ő inteligens is lenne. Oké. Már alig várom, hogy ezt az oldalát is megmutassa, mert amit eddig csinált a műsorban, az nem véletlenül vivta ki a topikba írók "döbbenetét". Szóval légy szíves, hidd már el, hogy itt nem homofóbok kritizálták a Bartát, hanem olyanok, akik joggal várják el, hogy ha valaki képernyőre kerül, akkor az annak a szakmának legalább az alapjait ismerje és alkalmazza. Legyen laza és rugalmas, ha ez akar lenni, de a jelenlétével koherenssé tegye a műsort, ne még inkább szétszabdalttá. Nézze meg, hogy mások más tévécsatornákon hogy csinálják, próbálja ki, mi az ami neki jól áll, ami működik, és ehhez adja hozzá a személyiségét. Nem szégyen tapasztaltabbaktól tanulni. Amúgy meg sok sikert kívánok neki.

Előzmény: the soft cushions (125)