Jon_Dough Creative Commons License 2004.06.17 0 0 145
Hali!

Figyu gvass1 lenne egy kérdésem hozzád, nem tudom, hogy a Gunbox-ban dolgozol-e, de a hozzászólásokból úgy tűnik, hogy igen, vagy legalább is van valamilyen kapcsolatod az üzlettel. Szóval a következő a helyzet, vettem a Gunbox-ban egy beretta co2-es kis "csúzlit" és hát van pár problémám. Először is, hogy a csöve lötyög egy picit, a teljesítménye meg azért hagy maga után kívánni valót. Először is 7 méterről egy sima eldobhatós vékony műanyag poharat nem mindíg bír átütni, 10 méterről az ice tea-s műanyag palackot egyáltalán nem. Persze vannak esetek, hogy 10m-ről valahogy belebír ütni egy kisebb lyukat a kis fa székbe, de az elég ritka. A "teljesítménye", hogy finoman fogalmazzak iszonyat egyenetlen, pontosnak is csak 6-7 méteren belülről mondható, és a leírásban szereplő akár 200m-es hatótáv meg valami külön tréfa lehetett. A lényeg, hogy a cucc kiszámíthatatlan, és egyenetlen teljesítményű, én pedig nem ezért fizettem. Bár ahogy a magyar viszonyokat ismerem, sok jóra nem számíthatok, mert gondolom, hogy emiatt nem fogják/fogjátok visszavenni, és adni egy újat, mert azt mondják, hogy működik semmi baja, úgy hogy panasznak helye nincs. Vagy van azért valami lehetőség?! Ez ügyben kérném véleményed. Viszont ha nincs közöd a fent említett bolthoz akkor előre is sorry!