Kumin Ferenc Creative Commons License 2004.06.15 0 0 14587
Hadd kérjek egy nagyon kicsi türelmet! Jelenleg több irányban is tárgyalunk, és pontosan tisztában vagyunk vele, hogy a másik fél is nézi ezt a fórumot. Gondolom, annyit el lehet fogadni, hogy nem terítjük nyilvánosan lapjainkat, még mielőtt találkoznánk az illetékesekkel. Én holnap is tárgyalok magas szintű hatósági emberekkel, kis delegációnk csütörtökön megy Egerbe, mások az ügyvédüktől kértek jogi segítséget, tehát zajlanak az események. Szerény javaslatom az lenne, hogy akkor tessék izgatottkodni, ha látványosan senki nem tesz semmit a magyar geocachingért. Az én tapasztalatom az, hogy most ennek épp az ellenkezője az igaz.
A Promoidea Hungária Bt. az én cégem, és a geocaching.hu domaint ez a cég jegyzi, így a hatóságok mindig engem találnak meg, ha bármi bajuk van a geocachinggel. Az egyesület megalakulása ebből a szempontból nekem igazi fellélegzés lesz, ezért is hajtom a dolgot nagyon. Az ezzel kapcsolatos ügyek a lehető legjobb úton haladnak, de apokaliptikus adminisztrációs bozóton kell átverekednünk magunkat a sikeres végeredményhez. Most már látszik az alagút vége. Amint van eredmény, egyből írok a fórumra.
Más: holnap a szervert hostingoló cég átrendezi a szervertermet, így valamikor 9 és 17 h között néhány percre leállunk.
Előzmény: geobebi (14573)