Kisgonosz Creative Commons License 2004.06.15 0 0 99527
Tököli Attila a ma történtekről a következőket mondta:
- Nem történt más, csak amire számítottam. Nincs semmilyen bizonyíték arra, amivel vádolnak, mégis eltiltanak. Kassai játékvezető miatt ebben az idényben 10 mérkőzésre szóló eltiltást kaptam. Először 6 meccset, aztán nem játszhattam az Újpest elleni rangadón egy jogtalan sárga lap miatt, most pedig kapok három meccset. Edzeni és játszani ugyan lassan hetek óta nem tudok a kapott rúgásoktól, de ezek ellen senki nem véd meg. Csatár vagyok, hozzá vagyok szokva a rugdosásokhoz, de soha nem szoktam törlesztéssel, durvasággal reagálni. Ennek ellenére 10 meccset kaptam egy év alatt. Most kiderült, hogy megint csak én vagyok a bűnös. Az elmúlt bajnokságban két teljesen szabályos gólomat nem adták meg különböző bírók. Az esetekre volt bizonyíték, hiszen televíziós felvételeken látszott az igazság. Volt olyan eset is, pont az Újpest ellen, ahol az ellenfél játékosai is elismerték, hogy a fejesem után jóval a gólvonalon túl volt a labda, ennek ellenére a tévedő játékvezetőket senki nem büntette meg. Most egy rám egyébként utazó játékvezető vallomása miatt eltiltottak. Bizonyíték nincs, de ez senkit nem érdekel.