boomerhu Creative Commons License 2004.06.06 0 0 894
Helló mindenkinek!

Klímát vásároltam, kettőt, LG-t a múlt héten. Egy cégtől kijöttek felmérni, adtak árajánlatot, aztán a megbeszélt időpontben vártam rájuk 3 órát, és nem érkeztek meg. Se telefon, se más. Amikor aztán rájuk telefonáltam, még csak nem is szabadkoztak. Ha valaki kíváncsi, privát szívesen megírom melyik cég volt ez.
Aztán innen a fórumról néztem ki a Pannon-klímát, ők is kijöttek, felmértek, másnap reggel nyolckor elkezdték a munkát, fúráskor lefóliázták a falat, porszívózták a lehulló port, nagyon vigyáztak mindenre a tök új házamban. Fél kettőkor kész voltak a két géppel, és nagyon szép tisztaságot hagytak maguk után. Nagyon profin fel voltak szerelve, (szerszámboltot vezetek, úgyhogy meg tudom ítélni) műszerrel kimérték a falban húzódó vezetékeket, nehogy elfúrják, a vezetékek végeit felhüvelyezték, gépeik, szerszámaik (Hilti, Bosch, stb.) a leghatékonyabb munkára alkalmasak. Ja, és ők is ügyesek.
Szívesen ajánlom őket bárkinek, aki klímát akar felszereltetni. Elnézést a reklámért. Honlapjuk:www.pannonklima.hu