Janek 412 Creative Commons License 2004.06.04 0 0 23248
A szabolcs volánnak egyetlen 300 asa volt.Egy 386 os BPG-871 rendszámmal.Vagy három éve eladták,azt hallottam,hogy a fékekkel volt baj,nem tudták rendesen megcsinálni.


Mint olvashatjátok tupolev oldaláról,most magánkézben van.(Most biztos jó a fék... na ha persze tényleg azért adták el)


A 385 ös tárgyalóbusszal ami szintén ezen az oldalon található most hol van?Magyarországon? Meg kéne vennetek,szépen felújítani,ez lehetne a fan club hivatalos busza.Lehetne vele járni az országot,és tárgyalni :) Nagyon sokat kéne rákölteni(mégha olcsón meg lehetne venni),igaz?Ebbe nincs tachográf?És Autómata váltós? Kár lenne érte,jó lenne ha valaki felújítaná,és ismét forgalomba állítaná.



Tegnap járt nálunk az szdsz tárgyaló 386? osa.Renault alvvázas(a hátulja szerint. Úgy tudtam,hogy csak 396 os volt rönó alvázon.) Nem lehet hogy ez 396 os?Habár nem,mert hátul van az ajtaja.Nincs róla képetek?Sajnos nem tudtam lefényképezni,se felmenni rá.A tévéből láttam a belsejét,olyasmi mint az előbbi SL busznak lehetett.

Előzmény: rally forever (23244)