jzp2107 Creative Commons License 2004.06.04 0 0 7
"Megnéztem a honlapjukat, de nem volt nagyon figyelemfelkelt?.
Tudják ezt az árazással kompenzálni? :) "

Hoogyne, attól egyböl kinyilik a pupillád! :-)

"Te szerz?dtél már velük? Mennyibe kerül most egy lakás náluk? (43 v. 51 nm-es) "

Ja, szerzödtem, stilszerüen bolondok napján irtuk alá a szerzödést :-)
Mindig azt mondják, hogy ezt igy nem lehet megmondani mert függ a fekvéstöl meg a szinttöl meg ilyenek. Azabaaaaaj hogy muszáj megvenni egy garázst meg egy tárolót is aminek külön nem mondják meg az árát (igy viszont nem szoritanak senkit a tetötérbe, ott tárolók lesznek)
Az ötvenx négyzetmétereseket igy garázzsaltárolóval ha jól emlékszem olyan 21 misi körül akarták adni februárban.

"Melyiket szemelted ki? "

2.5 szobást 67 + 9 nanométer erkély

"Inkább az ára számit és nem a kerület.
Vagy 20 épittet?t felhivtam már, de hétr?l hétre kusznak felfelé az árak. "

akkor szerintem neked valami maradék lakást kéne felkutatnod. tehát olyat amelyik ház már mondjuk tavaly elkészült és még 1-2 lakás nyakukon maradt azokat gondolom nyomottabb áron lehet megvenni.

Személy szerint nekem pomáz-római part vonal jobban tetszett volna dehát az egyrész jóval drágább másrészt onnan majd egyszer (ha lesz) a gyereket is nehezebb óvodába rángatni

és elöször a II. ütemre szerettünk volna szerzödni (nekem ott középen az a két egyemeletes épület tetszett volna) de akkor azt mondták az csak jövöre indul és féltünk hogy felmegy addig az áruk pár milcsivel és pont lecsúszunk róla.. Erre most kiderül hogy az a két épület talán már idén elindul az épitése.. namindegy.

Előzmény: dohosa (5)