Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 231
Erre, meg a felette levore, csak megint azt tudom mondani, hogy elmeleti sikon igazad van, de gyakorlatilag epp az ellenkezoje tortenik. Es mivel mi a gyakorlati dolgokat eljuk at....

Egyebkent kivancsian varom az ujabb fejlemenyeket. Mert ha a mai hirek szerint beleegyezett Milo a kivonulasba akkor azt hiszem lottek az almodnak. Ugyanis most mindenki unnepelni fogja a beket, megegyezest.
Az USA, hogy vegul is csak az lett amit o akart (mas kerdes hogyan), Milo azert meg lam megsem tudtak megtorni a NATO orszagok.

Es ezek utan az egvilagon senki sem fog a magyarokkal torodni, mert orulnek, hogy vege lesz.
Csak akkor ha majd ok kerulnek sorra mondjuk egy ev mulva. Ha Milo marad akkor viszont biztos, hogy nem kockaztatja meg megegyszer (nem tudom mit mondana a szerbeknek, hogy most a vajdasagot miert kell megtamadni. Bombazas kozben egyszerubb behergelni az embereket, mint bekeben. Szerintem), mert most mar ok is tudjak milyen a haboru, es nm hiszem megegyszer megerni nekik tamogatni ot. Eppen ezert nem fogjak a nyugatiak megadni azt a lehetoseget neki, hogy most meg arra hivatkozzon, hogy a magyarok kivalnak. Szepen hagyni fogjak az egeszet ugy ahogy van.
C`est la vie. Pesszimizmus.