H.László Creative Commons License 2004.06.03 0 0 207
Helló, Tiby!

Már én is éppen azon voltam, hogy írok ide, hogy ne hagyjuk elsülyedni a topicunkat. De megelőztél.

Mi a helyzet a kábel tv ingyenes belépési akciójával? Én eddig erről semmit nem hallottam.

Kevesen és keveset írkálunk ide, pedig biztosan történik mindenkivel közérdeklődésre számot tartó esemény.

Mi a párommal most már fél éve lakunk Tárnokon, és elmondhatom, hogy nagyon jól érezzük itt magunkat. Ha éppen jó az idő, nagyokat sétálunk, a kertben dolgozunk, vagy csak üldögélünk, és mindez olyan, mintha egy hosszú nyaraláson lennénk. Pesten dolgozunk mi is, de alig várjuk minden nap, hogy hazaérjünk. A korábbi pesti élet után egy felüdülés itt lakni. Nagyon örülök, hogy a házvásárlásnál végül Tárnok mellett döntöttünk. Az hozzánk látogató vendégeknek, a környéket csak fényképekről megismerő emberkéknek mind nagyon tetszik ez a kis település.

Tárnok utcáinak nagy részét már gyalog bejártuk (inkább besétáltuk), nézegetjük mások portáját, szép kerteket, ötleteket gyűjtünk. Nagyon sok szép ház és kert van. A tárnok.hu-n is van most pár szép kert és utcafront, érdemes megnézni.

Szép napot mindenkinek ( az eső ellenére).
Üdv.
Laci.

Előzmény: molnartiby (206)