H_Prelude Creative Commons License 2004.05.27 0 0 851
Sziasztok!

csak ma fedeztem fel ezt a forumot, eddig a Honda topikot látogattam csak..

Egy kis segítség a leendő klíma tulajdonosoknak.. Én kb 2 hete, szerelttem klímát a Full Admin Klímatechnikával.. először kicsit bizonytalankodva néztem, mert mobilon lehet őket élérni.. ingyenesen kijöttek felméri, két lelkes fiatal, de a szakmához értő fiatal.. Argo gépet ajánlottak, de még ezen kivül 5-6 márka gépei közül válogathattam volna.. Megbeszéltünk mindent.. másnap itt volt az árajánlat, ami nagyon megtetszett. igy jöhettek telepíteni.. Két telepítő szakember jött, akik gondosan lefóliáztak mindent, a furatok alá is fóliát ragasztottak hogy a por egyből oda szálljon.. de előkerült az ipari porszívó is. a 2 db klímát kb 5 óra alatt felrakták úgy hogy a nemrég festett sárga falamon semmilyen újjlenyomat, kosz, hiba nem látszik.. A szemetet vitték magukkal, azzal sem volt gondom. Úgy távoztak, mint mikor a takarító nő megy el, azzal a különbséggel hogy közben felkerült két klíma a falra.:) Az áraik az összes közül a legjobb volt. Én nagyon ajánlani tudom mindenkinek. Én a www.fulladmin.hu oldalon találatam rájuk.

Remélem segitettem annak aki most tervezi a klímát, hogy ne egy fakezű brigádra bizza a házát/lakását.

Prelude