ttfan38 Creative Commons License 2004.05.26 0 0 19
Szia Wik!
Nem gond, hogy csak most írtál, habár pöröghetne ez a topic jobban is.
Bizonyos szempontból igazat adok neked. (Én is szeretem a lányokat nézni :-) ) Tudnak ök is remek meccseket játszani, férfi NB1/b NB2-es szinten elvannak. De én most a hazai férfi és nöi élvonalról beszéltem. Hol látsz te olyat, hogy egy agyonnyesett labdára valamelyik nöi játékos fonákból ászt pörget? Szerintem sehol. (És ez most nem a nöi játékosok fikázása akar lenni, egyszerüen jobban szeretem a férfi pp.-ot nézni.) Kíváncsi lennék egy Pászy, Németh, Pagonyi (ide helyettesítsd be akármelyik férfi éljátékost) VS Tóth Kriszta meccsre. Ugye nem lenne kétséges az eredmény?
És abba még nem is mentem bele, hogy az egész magyar férfi asztalitenisz fel van áldozva a nöi pingpong oltárán. (És ez nem csak az én egyéni véleményem.) A nöknek egy férfi tökéletes edzöpartner a már említett erö-különbségek miatt, de ugyanakkor hol található férfi edzöpartner? Sehol, csak külföldön, ahova utaztatni kéne a játékosokat, de erre nincs pénz. Az egyetlen üdvözítö megoldás szerintem a több pénz lehet, utaztatni kellene a játékosokat Pro Tour-okra, edzötáborokra, stb... De amíg ennyi pénz jut a pp-ra Mo.-on , addig sansztalan a kitörésünk a mostani helyzetböl. Amíg csak a fociban van a pénz Mo.-on, addig itt nem lesz változás. Nem rendezünk világversenyeket, európabajnokságot (nem ifire gondoltam), ezért nézök sincsenek, így pénz sincs.
Így a mostani eredményeknek is örülnünk kell.
Hírtelen ennyi jutott eszembe. Majd írj ha ráérsz!
ttfan38
Előzmény: Wikmettys (18)