hotcouple Creative Commons License 2004.05.17 0 0 413
Az én menyasszonyom is többször volt "intim helyzetben" az egyik legjobb barátommal. Ez általában részeg bulik után történt meg, mior én már aludtam..

A dolog már korábban is érdekelt, közösen és külön is fantáziáltunk róla.Érdekes, hogy nem zavart a dolog különösebben... s?t.. :)

Miután ezt bevalották, kipróbáltuk 3-asban is a dolgot. Ezt mindenki élvezte. Szerettem látni, ahogy jól szétkúrják és ? pedig fergetegesen élvezte a dolgot. mivel a srác különösen nagy méretekkel rendelkezett és már volt tapasztalata neki is a barátn?mnél, mind ? mind én csodálkozva vettük tudomásul mekkora nagy ribanc a lány... Nagyon élvezte az estét és mindkett?nkkel jól bánt. Ez persze szintén becsiccsentve történt meg. Azóta "morális" okokra hívatkozva nem történt meg mégegyszer a dolog. (bár én vev? lennék rá)

A menyasszonyom imádja a szexet különben - f?leg becsiccsentve -, de nagyon érzékeny lány.

Ha van ötletetek, hogy lehet összehozni ilyen keféléseket anélkül, hogy azt érezné az ember, a kapcsolata intimitását rontja, írjátok meg.

Azóta volt egy-két önálló próbálkozása lányokkal is, de csupán a petting-ig jutottak el. Elviccelték a dolgot.