Törölt nick Creative Commons License 2004.05.13 0 0 421
"Te hány egyetemen/kutatóintézetben dolgoztál? Te szoktad ugyebár mondani, hogy közvetlen tapasztalat alapján beszéljünk. Nos, Neked van ilyen?"

A véleményem írtam, nem a tapasztalatom. Ha jól emlékszem nem írtam oda hogy "tapasztalatból beszélek".
Azt viszont már mindenki látta, hogy viselkednek egy munkahelyen, mikor ki akarnak utálni valakit.

És ha már itt tartunk, az "oktatásügyet" közvetlenül is érzem, ugyanis barátnőm az elte btk-n tanít. Fél évvel később kapja meg a fizetését (egy évben 2x), hónapra bontva havi 8000 ft-ot.. mint óraadó. Ilyenek az oktatásügyi viszonyok, miközben a műszaki egyetem fejesei milliókat kapnak prémiumként (belsős ismerősöm mondta, aki ott dolgozva szintén kapott jutalmat, nem "urban legend"!). A btk Belső-Ázsiai tanszéke (a vezetője közvetlen jóbarátunk, úgyhogy nem a levegőbe beszélek!) meg majdnem megszűnik, eszközeik nincsenek, pénzek, pótlékok szinte minenhol megvonva, ésatöbbi, holott egész európában 2 (!!!!) ilyen tanszék van, a pestivel együtt..
Ennyit az oktatásügyről, meg pénz elosztásokról..!
Úgyhogy Lingarazda, ne papolj itt nekem, hogy milyen tapasztalataim vannak. Ilyenek!

Előzmény: Törölt nick (418)