ttfan38 Creative Commons License 2004.05.13 0 0 13
Szia Wik!
Igen ott volt a Braun Évi, a Fazekas csak késöbb jött. Nem nézett ki csúnyán :)))
A meccs tényleg nem volt csúcs, nekem föleg Németh Karcsi játéka teteszett. Jakab sem volt rossz.
És hogy miért is volt ez a motíválatlanság a csapatok részéröl?
Nos pletykálják, hogy mind a Kecskemétböl, mind a BVSC-böl mennek el játékosok Németországba játszani. Azt hiszem 3-an 3-an mennek el. Így jövöre még több játékosunk játszik a legerösebb bajnokságban. Kérdés az, hogy az 1. vagy a 2. osztályba mennek a fiúk? Ki megy 1.o-ba , ki 2.-o ba?
Szerény véleményem szerint Bundesliga 2.osztályba csak pénzkereset céljából mennek a játékosok (tisztelet a kivételnek). Egy Magyarországi válogatott játékosnak, az 1. osztályban a helye. Ebben az évben csak Zwickl Dani játszott 2. osztályt. Szerintem jövöre neki is feljebb kéne játszani, ha a fejlödés a cél. Pázsy elött le a kalappal, jól zárta az évet. Remélem marad jövöre is a németeknél. Jó lenne jövöre Demetert, Marsit, Németh-et a Bundesliga 1.-ben látni. Az lenne csak a szép.
A Stat - BSE meccsen nem voltam, nem szeretem a nöi meccseket. A férfiak után eléggé lehangolóak.
Te nem így vagy vele?
A Nemzeti Sportot mindjárt elolvasom.
Üdv
ttfan38
Előzmény: Wikmettys (12)