PESKE Creative Commons License 2004.05.12 0 0 22
Hu szija :)
Vegre valaki :)

En is orulok, hogy megtalaltam, mert szivesen dumcsizom hawaiirol :)
A kerdeseket meg nem banom. Bar elegge tudatlan vagyok sok teren hawaiial kapcsolatban szerintem.
Tavaly marciusban koltoztem ki, mar tobb mint egy eve elek itt. Persze karacsonykor mindig hazalatogatunk :)
A ferjem is magyar, itt jart egyetemre, aztan itt helyezkedett el.
Waikikiben lakunk, par lepesre a parttol :)

Errol a szervezetrol en is hallottam, de nem igazan csoppentem bele. Az igazat megvallva, nem is nagyon szeretnek, mert nem azert vagyok itt, hogy magyarokkal legyek.
Van valami 56 os kimenekult tarsasag itt, akikhez igen nehez bekerulni, de meg lehet oket talalni minden szombaton a kapiolani parkban sutogetnek allitolag :)
En egy magyar lany tarsasagba kerultem be. Hat mit mondjak, jobb szeretek egyedul lenni :) Bar van egy lany akit csipek, ugyhogy vele tartom a kapcsolatot, itt lakik ket hazzal arrebb :)
De lehet talalni magyarokat, eleg sok van a szigeten.

Akiket mondtal azokat nem ismerem sajna.

Az osszetartas meg hogyismondjam. En osszetartok azzal akit kedvelek :) De ha segitsegre van szukseged mindig talalsz valakit, szal azzal nincs baj szerintem. Eleg nagy a kolonia. En nem vagyok nagy tarsasagi ember, nem birom a jopofis osszeroffeneseket, meg megvannak otthon a barataim :) En ilyen vagyok. De neha jol sul el egy egy tali.

En nem dolgozom, mert nincs a pasimnak zold kartyaja, es nem is akarunk, mert tervezzuk, hogy 3 ev mulva hazakoltozunk. Ugyhogy ellebucolok napkozben. Na meg lakasfelujitas kozepen vagyunk :) Nem unatkozunk.

A tobbi szigetet nem lattam meg, de mindennek eljon majd az ideje. Majd ha jon ki a hugom esetleg vagy a szuleim, akkor egyutt. Bar elegge elkeseritenek a repulojegy arak mostanaban.

Amugy szerintem is szep hawaii, bar nagyon kritikus szemmel nezve, azert vannak sokkal szebb helyek is a vilagban. Palmafa es ocean sok helyen van.
De ettol fuggetlenul szeretem, mert szep, jo a levego, par lepes a strand, es jo a hangulata.

Ket baj van vele...
Az egyik, hogy nagyon messze van magyarorszagtol.
A masik, hogy amerikahoz tartozik....
Az utobbi a borzasztobb :)

Előzmény: Bandos (21)