Törölt nick Creative Commons License 1999.06.01 0 0 20
Igazad van efi. Bar szerintem kifutyulni valakit az igenis kulturalatlansa, bar alairom, hogy bizonyos tarsadalmi szegmensben ez a fajta megnyilvanulas szalonkepesnek minosul egy demokratikusan megvalasztott miniszterelnokkel szemben. Az en koreimben mashogy adunk hangot az egyet nem ertesunknek. Az meg, hogy ki mennyire minosul him nemi szervnek, az eleg szubjektiv kerdes. Igy nem is szeretek rola vitazni. Mondjuk azert, mert nem is merem az illetot es pusztan a sajto velemenyet kovetni szerintem birkasag. Ilyen jellegu velemeny formalasara akkor vallakozom, ha megfelelo szemelyes elmenyem van az illetovel kapcsolatban. Persze szakmailag kritizalhatnam, de aabban meg nem vagyok kompetrens mert sem jogasz, sem politologus nem vagyok. Ami alapjan megitelhetek egy politikust az az, hogy nekemmostanaban jobb vagy nem jobb. Ez meg esetemben nem rajta mulik. Szoval nem erdekel. Szamomra minden politikus csak egy szakember (jo vagy rossz), en szavazok, aztan tegye a dolgat, ahogy en is teszem. Annyira vegleny meg nem vagyok, hogy indulatot tudjon bennem kelteni a tevekenysege.

Na ezt jolmegaszontam