Törölt nick Creative Commons License 2004.04.30 0 0 301
A leírt körülményeid teljesen alkalmasak mind a dongós, mind az e-kerekes kísérlet megvalósítására. Csináld meg!

Arra is felhívom a figyelmedet, hogy nem én hoztam fel ezeket. A bizonyítás terhe rajtad van. Szó sincs róla, hogy én dolgozom majd helyetted, Te meg meghivsz. Csináld meg magad. Ez pofátlanság: kapard ki nekem a gesztenyét. Kapard ki magadnak!

Ha esetleg elkerülte volna a figyelmedet, azt is leírtam, hogy itt az egyetemen jó pár hasonló dolgot teszteltek a hallgatók lelkesedésből üres óráikban. Az eredmények közismertek, nekem semmi szükségem arra, hogy az időmet vesztegessem saját kísérletezésre. Két és fél gyermek, négy-öt kutatási projekt, szervezési feladatok és egyebek mellett örülök, hogy arra van időm, hogy néha ide beírok egy-két dolgot.

A hidegfúziót pedig egyszer végigrágtam rhaurinnal. Az egész hidegfúziós legütősebb tartott eredményéről a saját leírásuk alapján mutattam ki, hogy baromság az egész. Arra pedig nincs időm, hogy mind az ezer cikkükkel ezt tegyem. Megkérdeztem, melyiket elemzzük végig, és azt kicsináltam. Részemről ezzel téma lezárva.

Előzmény: Törölt nick (298)